- Hamarosan megjelenik!
- Újdonságok
- Akciós csomagok
- Szépséghibás, kedvezményes könyvek
- Thriller, horror regények
- Fumax Gaming
- Assassin's Creed könyvek
- Sci-fi regények, képregények
- Térség - The Expanse
- Fantasy regények
- Gyűjtői, limitált kiadások
- Csak nálunk kapható
- Fumax képregények
- Más kiadók könyvei, regényei
- Más kiadók képregényei
- Angol nyelvű kiadványok
- Gemini Kiadó
- Webshop ajándékutalvány
- Egyéb
Fumax Könyvfesztivál 2025
Fumax Könyvfesztivál 2025 tudnivalók
Itt van az ősz, itt van újra… és vele a Könyvfesztivál! Mondjuk, mire lehet készülni!
1. A helyszín
Elég nagy változás, de ezúttal a Könyvfesztivál helyszíne NEM a Millenáris lesz, hanem a Bálna Honvédelmi Központ, a Fővám téren. Nekünk is új lesz ez, de bízunk benne, hogy ide is minél többen eljöttök (na, meg hogy nekünk is lesz itt is helyünk elpakolni a temérdek készletet, amit viszünk)!
Mellékelünk egy térképet, amin láthatjátok, hol találtok meg minket. Kis verbális segítség: feljöttök a mozgólépcsőn és jobbra az első ajtó!
Egy jótanácsunk van az új helyszín miatt: azt javasoljuk, hogy ha teheted, időzítsd a látogatásodat hétköznapra vagy vasárnapra, mert úgy sejtjük, hogy szombaton a Millenárishoz képest szűkösebb hely miatt extra zsúfoltság is előfordulhat!
2. Időpont
Ebben nincs változás. Október 2-án, most csütörtökön indul a banzáj, igyekszünk déltől a látogatók rendelkezésére állni, de némi késés ehhez képest előfordulhat, rengeteg pakolnivalónk lesz. A rendezvény 5-én, vasárnap délután ér véget.
3. Napi nyitva tartás
Csütörtökön 12:00-kor nyit a rendezvény, a többi napon pedig 10:00-től várjuk majd a kedves vásárlókat, látogatókat. Minden este 20:00-ig lesz nyitva, kivéve vasárnap, amikor előbb zár (ne hagyd az utolsó pillanatra a kijövést!).
4. Mivel készülünk?
Egyrészt nyilván hozzuk nektek az újdonságainkat: az ARCANE világában játszódó Ambessától kezdve a Suzume zárókötetén át a Watchmenhez visszatérő Rorschach vagy a Riyria világából újabb történetet hozó Nolynig egy sor kiváló mangával, képregénnyel és regénnyel készültünk nektek. Folytatódik például az Öldöklő Naplók is (puha és keménytáblás változatban is!) és jön Robert Jackson Bennett zseniális Alapítók-trilógiájának második kötete, a Partszakadás, de elhozzuk Tamsyn Muir önálló, egykötetes fantasyjét is – és ez még csak a kezdet.
Nem akarok mindent felsorolni, mert a szöveg csak dagad, és drámaian csökkennek az esélyei, hogy végigolvassátok… pedig még van mit emlegetnem. Például a bajnok könyvturkálónkat, amit szintén hozunk nektek, valamint a számos fesztivál veteránját, az akciós oszlopainkat, amelyeken igencsak jutányos áron lesz kapható sok-sok címünk (többek közt V. E. Schwab egyes regényei is, bocs a spoilerért)!
Ezek mellett természetesen egy combos kis szortimenttel készülünk a régebbi címeinkből is, azokat is megnézegethetitek és megvásárolhatjátok majd nálunk. Az élményt pedig humorban tocsogó, sármos, kiemelkedő pümpösségi rátával bíró eladóink teszik majd még teljesebbé.
5. Közben az átvevőpontunk…
…hát az zárva lesz. :D Csütörtöktől az irodánk és átvevőpontunk bezár, emaileket nem nézünk, telefonnal nem foglalkozunk – ugyanis reméljük, éppen veletek foglalkozunk majd az év egyik legnagyobb könyves ünnepén. :)
Gyertek, várunk benneteket sok szeretettel!
A Fumax csapat